Na vzťahovú výchovu nadväzuje rešpektovanie

Čo s deťmi, keď ich už nenosíme, nedojčíme a nespíme v jednej posteli? Ako si vzájomne rozumieť, vychádzať v ústrety a riešiť komplikované situácie, keď dieťa hľadá hranice a objavuje vlastnú osobnosť? Kde robíme najčastejšie chyby a ako kopírujeme zažité nesprávne vzorce výchovy našich rodičov?

Aké konkrétne kroky môžeme podniknúť, čoho sa vyvarovať a čím to nahradiť, širšie súvislosti našich akcií, ktoré podnecujú reakcie a omnoho viac sa dozviete počas štyroch dní nabitých informáciami, skúsenosťami a interaktívnymi cvičeniami.

Tohto kurzu som sa zúčastnila na jar 2016 a odporúčam ho každému, kto chce lepšie vychádzať s deťmi, lepšie si navzájom rozumieť a hlavne chápať niektoré “nepochopiteľné” reakcie… plus vedieť čo robiť, aby sme sa nabudúce vedeli dohodnúť k obojstrannej spokojnosti. Vhodné pre rodičov škôlkarov a školákov, ako aj pre učiteľov škôlkarov a školákov.

Srdečne vás pozývam a odporúčam z vlastnej skúsenosti… Prajem veľa šťastia všetkým rodičom, učiteľom a vychovávateľom na ceste za lepšími vzťahmi

 

Facebook Comments

Som mama troch detí a certifikovaná laktačná poradkyňa. Pomáham budúcim mamičkám pripraviť sa na pôrod, dojčenie a materstvo v kontexte vzťahového rodičovstva tak, aby verili v schopnosti svojho tela, aby verili samé v seba, verili svojmu bábätku a rozumeli si navzájom hneď od začiatku.

One thought on “Na vzťahovú výchovu nadväzuje rešpektovanie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *